O NAS
DERMAQUEST
IMAGE SKINCARE
MAKIJAŻ PERMANENTNY
MEDYCYNA ESTETYCZNA
ZABIEGI
MASAŻ MA-URI

Zabiegi Image Skincare

 Zabieg firmowy "I PEEL SIGNATURE FACELIFT" i kuracja wzmacniająca "Vital C"

ODNOWIENIE, ZABURZENIA PIGMENTACYJNE, TRĄDZIK RÓŻOWATY, PIERWSZE OZNAKI STARZENIA SIĘ

REKOMENDACJA: 
cery z kruchymi naczynkami, z przebarwieniami, 
delikatnymi zmarszczkami, suche, poszarzałe.

 

Numer 1 na świecie rewolucyjny zabieg z wysokoskoncentrowaną witaminą C 30%, aloesem organicznym, kwasem hialuronowym, roślinnymi komórkami macierzystymi z wąkroty azjatyckiej i wyciągami roślinnymi. Delikatnie usuwa martwy naskórek, stymuluje produkcje kolagenu, wzmacnia naczynia włosowate, rozjaśnia przebarwienia i blokuje nawrot przebarwień, wzmacnia ochronę antyoksydacyjną opóźniając starzenie się.

"Vital C" to Bestseller sprzedażowy, zestaw preparatów do regularnego stosowania w domu. Zawierają wysokoskoncentrowaną, najnowocześniejszą, stabilną postać witaminy C w stężeniach 12% po 20% oraz kwas hialuronowy, antyoksydanty, resweratol, wyciągi roślinne.

 

 Zabieg "I PEEL lightening lift" i "I PEEL lightening lift FORTE" i kuracja wzmacniająca "ILUMA"

PRZEBARWIENIA RÓŻNYCH TYPÓW I RÓŻNEJ INTENSYWNOŚCI, ZABURZENIA PIGMENTACYJNE

REKOMENDACJA: 
cery z plamami posłonecznymi, przebarwieniami pozapalnymi,
z nierównomiernym kolorytem skóry.

 

Dwa rodzaje zabiegów od łagodniejszego po radykalny "Forte". Formuły zawierają kwas mlekowy o stężeniu 30% lub 50%, aloes organiczny, roślinne komórki macierzyste z jeżówki wąskolistnej i substancje rozjaśniające. Zabiegi złuszczając naskórek usuwają nadmiar pigmentu , blokują nowy i wyrównują koloryt. "ILUMA" to zestaw preparatów do regularnego stosowania w domu. Linia zawiera najnowszą technologię Vectorize Technology, której miniaturowy nośnik-sfera transportuje głęboko do skóry najbardziej aktywne substancje regulujące proces tworzenia się pigmentu i ujędrniające skórę.

 

Zabieg "I PEEL Perfection Lift" i kuracja wzmacniająca "IMAGE MD Clinical Skincare"

INTENSYWNE PRZEBARWIENIA I GŁĘBOKIE ZMARSZCZKI

REKOMENDACJA: 
cery dojrzałe z utratą jędrności, głębokimi zmarszczkami
i przebarwieniami.

 

Nowoczesny zabieg złuszczający łączący działanie kwasów alfa i beta, rezorcyny oraz retinolu. Kompozycja doskonale usuwa zaawansowane zmiany pigmentacyjne, trądzikowe i oznaki starzenia się skóry. Kuracje wzmacniające do stosowania w domu "IMAGE MD" przyspieszają i przedłużają efekty. Zawierają kwasy alfa, retinol i nowoczesne składniki niwelujące zmarszczki i rozjaśniające oraz blokujące pigment.

 

Zabieg "I PEEL Wrinkle Lift" i "I PEEL Wrinkle Lift FORTE" i kuracje wzmacniające "The Max" i "AGELESS"

ZMARSZCZKI, ZMARSZCZKI MIMICZNE, UTRATA ELASTYCZNOŚCI, TRĄDZIK ZASKÓRNIKOWY

REKOMENDACJA: 
cery z oznakami starzenia się, szorstkie, przetłuszczające się, 
z trądzikiem zaskórnikowym, przebarwieniami.

 


Dwa rodzaje zabiegów od łagodniejszego po mocniejszy "FORTE". Formuły zawierają wyjątkowy koktajl substancji: kwasu glikolowego o stężeniu 30% lub 45%, aloes organiczny, retinol, roślinne komórki macierzyste z budlei Dawida. Zabiegi intensywnie stymulują odnowę komórkową, wygładzają zmarszczki i niwelują zmiany trądzikowe,. Kuracje wzmacniające do stosowania w domu: "The MAX"to siła peptydów i roślinnych komórek macierzystych, wskazana zwłaszcza dla skór z tendencją do zmarszczek mimicznych. "AGELESS" to kwasy alfa i retinol doskonałe przy utracie elastyczności i głębokich zmarszczkach.

 

Zabieg "I PEEL Ormedic" i kuracja optymalizująca "Ormedic"

ODWODNIENIE, SZAROŚĆ, TRĄDZIK POSPOLITY, CERY WRAŻLIWE

REKOMENDACJA: 
wszystkie typy cer, także wrażliwe, przesuszone, 
zmęczone, z tendencją do stanów zapalnych.

Najdelikatniejszy z zabiegów marki. Pięknie pachnie, delikatnie i enzymatycznie odświeża naskórek, nadając mu zdrowy i gładki wygląd. Zawiera organiczny aloes, miąższ z dyni, kompleks z papai, marakui, ananasa i polipeptydów, roślinne komórki macierzyste z żywokostu oraz kwas hialuronowy. "Ormedic" to łagodna kuracja kojąca i nawilżająca dla cer wrażliwych i po zabiegach złuszczających. Zawiera wyciągi organiczne, koenzym Q10 i polipeptydy.

 

Zabieg "I PEEL Acne Lift" i kuracja wzmacniająca "Clear Cell"

ODWODNIENIE, SZAROŚĆ, TRĄDZIK POSPOLITY, CERY WRAŻLIWE

REKOMENDACJA: 
skóra tłusta i mieszana

Komfortowy zabieg samooczyszczający skórę, zawiera kompozycję kwasów: glikolowego i salicylowego, aloes organiczny, roślinne komórki macierzyste z lilaka pospolitego i wyciągi przyspieszające gojenie, działające antyseptycznie i przeciwzapalnie. "CLEAR CELL" to kuracja wzmacniająca do stosowania w domu, która nie przesusza skóry, a doskonale niweluje stany zapalne i reguluje przetłuszczanie się naskórka. Lina zawiera Panadoxine, Sheron L-1500, Hydrovance, miętę, kwasy alfa i beta, ekstrakty z ogórka, drzewa neem, rozmarynu.

 

Zabieg "I PEEL Beta Lift" i kuracja wzmacniająca "Clear Cell"

TRĄDZIK POSPOLITY, INTENSYWNE PRZETŁUSZCZANIE SIĘ SKÓRY

REKOMENDACJA: 
skóra tłusta, z trądzikiem ropowniczym

Silna kuracja kwasem salicylowym, z możliwością intensywnego złuszczania się. Zabieg skutecznie niweluje stany zapalne i działanie silnie antyseptyczne, bardzo szybko poprawiając wygląd skóry.

 

PREVENTION + Najskuteczniejsza ochrona UV i antyrodnikowa


Pamiętajmy, ze poddając się zabiegom z peelingami chemicznymi oraz stosując substancje aktywne zawarte w kuracjach wzmacniających koniecznie należy zabezpieczyć skórę w ciągu dnia przed działaniem słońca, promieni UV oraz wolnych rodników. polecamy HIT sprzedaży preparat z linii "Prevention +", która zawiera filtry mineralne i chemiczne. "Prevention +" to faktory ochronne SPF 30 po SPF 50. To kilka produktów stworzonych do różnych typów cer, w tym także do cer tłustych oraz produkt typu BB czyli z pigmentem mineralnym, pokrywającym naskórek jak podkład.

 

I BEAUTY makijaż doskonały piękna skóra


Cała linia to: płatki do demakijażu, baza pod makijaż I Primer, podkład I Coceal i wspaniały pędzel do aplikacji I Brush. podkład I Conceal koryguje i wyrównuje strukturę i koloryt naskórka, rekomendowany dla cer problematycznych, przetłuszczających się, a także po zabiegach kosmetologicznych. I Conceal zawiera pigment mineralny, paletę 6 odcieni, bardzo dobrze kryje.