O NAS
DERMAQUEST
IMAGE SKINCARE
MAKIJAŻ PERMANENTNY
MEDYCYNA ESTETYCZNA
ZABIEGI
MASAŻ MA-URI

Mezoterapia igłowa

 


Mezoterapia, to znana niechirurgiczna metoda odmładzania i rewitalizacji skóry, leczenia zmian chorobowych lub ich profilaktyki. Dzięki temu zabiegowi można poprawić kondycje skóry, zredukować niedoskonałości i spłycić zmarszczki przez co uzyskujemy efekt młodego wyglądu. Zabieg polega na wstrzyknięciu cienką igłą pod skórę starannie dobranych substancji leczniczych, które pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. Poprawia się kondycja skóry, zwiększa się jej elastyczność oraz nawodnienie. Poprzez dostarczenia skórze niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania substancji zachowujemy na dłużej jej piękno. Terapii poddawane są praktycznie wszystkie obszary ciała głównie to twarz, dekolt, szyja oraz skóra głowy. Mezoterapię stosuje się w przypadku pogorszenia się kondycji skóry np. w wyniku procesu starzenia, na wypadanie włosów, rozstępy, blizny, celulit i wiele innych problemów skórnych.

Twarz, szyi i dekoltu

Mezoterapia igłowa twarzy, szyi i dekoltu jest popularnym zabiegiem, który  prawidłowo odżywia skórę, poprawia mikrokrążenie oraz metabolizm komórek, zwiększa produkcję kolagenu i eleastyny. Głównym celem zabiegu jest poprawa struktury oraz nawilżenia skóry, zmniejszenie objawów starzenia, takich jak zmarszczki i wiotczenie.

Mezoterapię igłowa twarzy, szyi i dekoltu zaleca się w pojawieniu zmarszczek, utraty jędrności skóry, spadek nawilżenie skóry, trądzik, zaburzenia owalu twarzy, przebarwienia naskórka i inne.

Skóra głowy

Zabieg mezoterapii igłowej pozwala prawidłowo odżywić skórę głowy i utrzymać ją w zdrowiu, przywraca prawidłowe krążenie. Gwarantuje szybkie i widoczne efekty rewitalizacyjne, co wpływa profilaktycznie na zmniejszenie aktywnej utraty włosów, powoduje regeneracje mieszków włosa poprzez odbudowę i wzmocnienie jego struktury oraz pobudza wzrost nowych.

Przeciwwskazania przed mezoterapią igłową:

- ciąża i karmienie piersią,
- alergie,
- cukrzyca,
- leki przeciwzakrzepowe,
- choroby nowotworowe,
- gorączka,
- stany zapalne skóry, infekcje skórne.